Eşe Güzel Sözler

27.12.2020
Eşe Güzel Sözler

Eşe güzel sözler, İyi eş doğru paylaşan ve doğru paylaşılabilen demektir. Bunun için sevgi, samimiyet ve iyi niyet temeldir. Buna bir de eşler arasında ilişkiyi geliştirmeye yönelik gayret eklenirse zaman içerisinde sağlıklı bir bütünleşmeye ulaşılacak ve kadın ve erkeğin birbiri için eş olabilmesi sağlanarak güzel bir mutluluk yakalanacaktır..

Eşe Güzel Sözler

Ben hayatı gözlerinde gördüm sevgilim, güneşin sıcaklığını bu sende hissettim. Kimseler alamaz yerini SEN YETER Kİ HEP SEV BENİ Sevgili Eşim.

Hayatın bana verdiği en büyük mucize sensin..Kim yıldırabilir ki beni hayata karşı ? Kim söndürebilir hayallerimi? Yeter ki sen yanımda ol ki ben Ferhat misali dağları deleyim Sevgili Eşim.

Dün gibi hatırlıyorum ilk gördüğüm anı seni. Nasıl unutabilirim ki ? Saçların diyorum güneşin ahbabıymış gibi olan parlaklığını, ışıltısını cömertçe sana vermiş  sanki..Nasıl anlatılır bilmiyorum ki sevgili dünya durmuş ve sadece ikimiz varmış gibi Sevgili Eşim.

Ben bilmiyordum senin varlığını, başka diyarlarda aradım sevgiyi, aşkı ..Çok zaman sonra sen geldin anladım ki ben hiç mişim seni beklemiş yüreğim.. ve şimdi kalbimin kapılarını sonsuza dek açıyorum sana hoşgeldin sevgilim hayatıma anlam katanım iyi ki geldin Biricik Eşim..

Ben hep bugünü hayal etmiştim, sıcacık ellerini, sevgiyle bakan gözlerini en çok da bana adayacağın yüreğini..Kalbin ellerimde.. Hayatta olabileceği en güzel yerde.. Sana söz veriyorum ki sevgin kalbimde baki kalacak sevgili eşim….

Sen benim aynadaki yansımamsın sevgilim. Hayata karşı dik duruşum sun.. Çınarımsın. Ben ise senin gölgende dinlenen biçare ..aşkına kul köle, ömrüne amade sevgili eşim seni çok seviyorum..

Sen gittin ben yarım kaldım. Senden sonra hayat durdu sanki. Anladım ki sevgilim sen benim diğer yarımsın. Sen hiç gitme bitanem benim..

Hayallere sığındığım çok oldu, isteyip de yapamadığım şeylere ütopyamda  kavuştum tek bir şey hariç sevgilim ”SEN”.. Sen bana hayallerimin ötesinde geldin. Şükürler olsun seni karşıma çıkarana; yoluma koyuna sevgili eşim seni çok seviyorum..

Biz ikimiz gözlerimizle anlaştık. Söze gerek kalmadı çoğu zaman. Yeri geldi ağladık, yeri geldi güldük ne hissettiysek birlikte yaşadık ..bu aşk hiç bitmesin böyle sürsün sevgili eşim seni çok seviyorum..

Seninle geçireceğim bir gün tek bir günde bile ayaklarım yerden kesiliyor iken birlikte yaşlanacağımız bir ömrü hayale sığdıramıyorum sevgilim..Her yeni gün gözlerinle uyanmak sabaha her gece ellerinle uyumak ..ahh sevgilim ahh sen bana hayatın verdiği en büyük tarifsiz  mucizesin sevgili eşim seni çok seviyorum..

Hiç bir varlık eşsiz yaratılmamıştır, sevgi ne büyük şeydir sevgiyi paylaşmak ne mucizevi..kalbimin atışını kulaklarımda hissedebiliyorum aşk seninle güzel sevgilim. Yaşattığın için teşekkür ederim sevgili eşim seni çok seviyorum..

Yazımda sensin turamda ne gelirse gelsin bahtıma yolum yalnız sana çıkar. Yalnız sana ..Seni bana beni sana yazan kaleme şükürler olsunsevgili eşim seni çok seviyorum..

Bir sürgündeydim ben senden önce kalp sürgünüydüm yıldan yıla..Sonra sen geldin kırıldı zincirlerim sevgili eşim seni çok seviyorum..

Avuçları gül kokulu sevgilim bilmem ki hangi diyarlardan geldin.. Tebessümünde bin bir nağme saklı ; gözleri ceylan bakışlı ..yüreğime hoşgeldin sevgili eşim seni çok seviyorum..

Sen benim yolumu kaybettiğim zaman pusulam, düştüğüm zaman elimden tutan biricik aşkımsın. Ömrüne adamışım kendimi yeter ki sen hiç gitme soldurma beni sevgili eşim seni çok seviyorum..

Kimselere bakma bana baktığın gözlerle, mühürle dudaklarını yalnız bana bak yalnız beni sev sen sadece …

Sen değerli bir inci ben kölenim sevgili..Yalnız sana tutsak yalnız sana hasret sevgili eşim seni çok seviyorum..

Aşkı sende buldum ben, ömrün ömrüme katılsın..çağlasın gülüşün gözlerimde kaderimiz bir yazılmış.

Baharı seninle öğrendim ben, saçlarının dalgalarında, gamzelerinin çukurunda, avuçlarının sıcaklığında buldum kendimi..

Türküler sana mı yazıldı sevgilim her nağme de seni hatırlar bu fakir gönlüm düşlerimde canlanır gülüşün. Gel yeniden yüreğimi sar sevgili eşim seni çok seviyorum..

Sen uyurdun ben nefes alıp vermeni izlerdim. Başımı koyardım göğsüne uykuya dalardım. Huzur ne diye sorsalar seni söylerdim sevgili eşim seni çok seviyorum..

İçimdeki çocuk gülüşleri hep hatırlatır seni.. Ben yaramaz bir çocuk sen kalbimi çalan bir hırsız sevgili eşim seni çok seviyorum..

Gökyüzüm karanlığa bürünme hep yağmur sonrası açan gökkuşağım ol benim rengarenk masallar yaşat bana sevgili eşim seni çok seviyorum..

Sonbahar gibi dökülmüş iken yapraklarım sen geldin baharı yaşattın bana…yeniden ben oldum yeniden filizlendi yapraklarım.

Eşe Güzel Sözler Romantik

Seni tanımak ıssız bir çölde su deryası bulmak gibi, zamanın durması, ömrümün uzaması..anlatılmaz sevgilim ah seni tanımak anlatılmaz yaşanır…

Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Yollarım sana çıkıyor sevgilim..

Bir eşi olmalı insanın, yanında huzur bulduğu, baktıkça aşık olduğu..Bir eşi olmalı insanın sen gibi sevgin gibi.

Hayırlı eş, huzurun başlangıcıdır. Hz. Ali

Eşler, bir makasın iki tarafı gibi olmalı. Araya giren bütün olumsuzlukları kesilmelidir.

Gel birbirimize hayat olalım. Eş olalım, durak olalım. Asla yarı yolda bırakmayalım sevgili eşim seni çok seviyorum..

İçim o kadar senle doldu ki. İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

Hayatımın anlamı, bundan sonraki seveceğim kız, ikimizin kızı olacak sevgili eşim seni çok seviyorum..

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir.

Dünyadaki en güzel şey, kocasını seven kadının hissettikleridir.

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman. Çünkü seni benden alan. Yıllarımı çalan..

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Senle olan düşler kurarım rüyalarımda sana şarkılar yazarım sevgili eşim seni çok seviyorum..

Taşın kalbi yok ama onuda yosunlar sarar. Sar beni sevgilim sen sar sana hapsolayım sevgili eşim seni çok seviyorum..

Titrer durur ellerim yanında. Vücudum ürpermeyle dolar. Üşüyorum ben yanında. Çünkü varlığın içime serinlik katar.

Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının asla anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır.

Hani gözler varya sözleri anlatır, hani sözler varya gözleri ağlatır, hani anlar var ya değeri geç anlaşılır, bir de aşk var ya seni bana anlatır sevgili eşim seni çok seviyorum..

Öyle güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini. Öyle güzeldin ki! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi.

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz sevgilim.

Ay yıldıza mutluluk fısıldarken. Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken. Ben sana ömrümü adıyorum sevgilim.

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık bu ömür senle biter başkası olmaz artık..

Öyle senden çok uzaklarda değilim. Görmesini bilen gözlerin bakışındayım. Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım.

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık. Bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık. Bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası hiç olmaz artık.

Gözlerimi gözlerine hapsetmeyi yüreğimdeki buzları alevinde eritmeyi seni bir ömür boyu sevmeyi istiyorum bir tanem seni senden istiyorum.

Sen, yol aldığım gemi, demir attığım son liman, yapraklarımı titreten son sevdamsın, sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın, vazgeçemediğim tek insansın, aşkımsın.

Yalvarsam rüzgara kokunu getirir mi bana, anlatsam aşkımı kuşlara anlatırlar mı sana, yalvarsam Allaha kavuşturur mu seni bana, özledim seni desem inanır mısın bana.

Geçme ırmak yanından suyu azalır. Seni gören selvi eğilir, boyu azalır. Salınma dünyanın üstünde dünyanın başı döner. Çıkma mehtaba yıldızların ışığı söner.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Bilki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan bu biçare vardır.

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.