Sevgiliye Çiçek Seçimi

23.03.2020
Sevgiliye Çiçek Seçimi

Sevgilinize gönderecebileceğiniz en güzel çiçekler seçin sevginizi en güzel ifade edebiceğiniz çiçektir çünkü. Sevgiliye Çiçek Seçimi:

 

Her zaman kadınları mutlu etmenin zor olduğundan dert yanılır. Halbuki öylesine kolay ki! Biraz sevgi, biraz ilgi yeter, siz yeter ki bunları göstermekten bıkmayın. Birçok erkek ne durumda ne şekilde davranması gerektiğini kestiremiyor, bu yazı da işte bu konuyu gündeme getiriyor. Bu yazıda sevgiliye ne zaman çiçek alınır, özür dilemek için hangi çiçek alınır, erkek sevgiliye hangi çiçek alınır gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Yazımızın öznesinin kadınlar, muhatabının da erkekler olmasının sebebi çiçekleri en çok kadınların sevmeleri gibi düşünülebilir. Aslında erkekler de çiçekleri çok severler fakat bunu sıkça dile getirmezler. Biz de bu sebeple ağırlıklı olarak kadınlara yer verdik. Ancak sevgili hanımlar, yazımızda sizler için de sevgilinize çiçek gönderirken kullanabileceğiniz tüyolar bulunmakta. Çünkü erkeklere de çiçek alınmalı. bunun sebeplerine yazının ilerleyen bölümlerinde yer vereceğiz.

İnternette en fazla aranan çiçekler>en güzel çiçekler< burada

Sevgiliye Çiçek Seçimi

 

Sevgiliye Çiçek Seçimi

Sevgiliye Çiçek Seçimi

İlk Buluşmada Gözgöze Gelme

İlk buluşma oldukça mühimdir. Ee ne de olsa bir sevgiliniz olabilmesi için gerçekleştirilmesi gereken bir ilk buluşma vardır. Herkes geçer bu aşamadan anlayacağınız. İşte bu ilk buluşmaya giderken elinizde olabilecek iki adet çiçek var. Bunlardan biri kırmızı güllerden oluşan bir buket, diğeri ise kır papatyaları ile hazırlanmış kocaman bir buket. Hangi çiçeği seçmeniz gerektiğine karar verirken de sevgilinizi ne kadar tanıyabildiğinizi konuşturacaksınız. Yani anlayacağınız bu mini bir sınav. Bazı kadınlar kırmızı güllerin cazibesini severken bazıları da daha doğal kır çiçeklerini tercih ederler.

İlk buluşmada çiçek ile gelmek ne denli ince ve nazik olduğunuzu gösterir, fakat bir handikapı da yok değil, ilk buluşmadan böyle bir centilmenlik örneği gösterirseniz şayet, tüm ilişki boyunca aynı nezaketi korumanız gerekecek. Yani yapmazsanız olmaz ama yaparsanız da nelerin olabileceğini önceden bilin

İsterseniz Doğum Günü Çiçekleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Doğum Gününde Çiçek Seçimi

İşte unutulması gerçek bir kabus haline gelebilecek en önemli gün. Doğum günleri birçok kadın için çok önemlidir. Çünkü bugün onlara özel olan bir gündür ve tüm sevdikleri tarafından kutlanan bir gündür. Yani yıldönümünüz size özeldir ancak doğum günü herkesçe kutlanabilir bir gündür. Bu sebeple mutlaka farkınızı ortaya koymanız gerekir.

Eğer bu özel günü çiçeksiz geçirirseniz, hele hele unutursanız bir daha onun gözünde kazanmış olduğunuz prens imajını tekrar kazanamazsınız, her şey en başa döner. O yüzden siz siz olun, bu özel günü büyük bir aranjmanla kutlamayı unutmayın.

Benzer şekilde bugün erkeklere çiçek göndermeye de oldukça müsaittir. Sevgilinizin en özel günü ve herkes ona yoğun ilgi gösteriyor, siz neden çiçek gönderemeyesiniz ki? Ayrıca erkeklere çiçek almak onlara verilebilecek en güzel cevaptır. Yani size özel günlerinizde çiçek almayan bir sevgiliniz var ise, ona çiçek alarak bunun mesajını inceden verebilirsiniz.

Sevgiliye Çiçek Seçimi

Sevgiliye Çiçek Seçimi

 

 

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.