Lalelerin Renklerine Göre Anlamları

20.02.2021
Lalelerin Renklerine Göre Anlamları

Laleler ve Çiçekler renklerine göre kelimeleri teleffuz etmeden ve konuşmadan çok şey söylemenize izin verir. Karşınızdaki ne demek istediğimizi söylemek için lalerin anlamını kullanabilirsiniz. Laleler harika bir mesej verme seçimidir. Sizde mesajınız için nasıl renk seçeceğinizi aşağıdaki yazımızda öğreneblirsiniz:

Kırmızı Lale Anlamı

Kırmızı Lale Anlamı

Kırmızı Lale Anlamı: derinden aşık olduğunuzu ifade etmek için tercih edilen renktir. Kırmızı renk, tutku ve romantizmi çağrıştırır. Laleler de 11. evlilik yıldönümüyle ilişkilendirilen çiçektir. Birlikte bir on yıl artı bir yılınız varsa veya sadece onunla bu kadar uzun ve daha fazla birlikte olmak istediğinizi bilmesini istiyorsanız, kırmızı laleler harika bir seçimdir.

Sarı Lale Anlamı

Sarı Lale Anlamı

Sarı Lale Anlamı: Sarı laleler bir zamanlar kıskançlık ve umutsuz aşkla ilişkilendirilmişti. Ancak modern yorumlar çok daha güzel hale geldi. Sarı laleler artık umut ve neşeli düşünceler anlamına geliyor. İyi bir arkadaşınıza, şefkatli bir hediye olarak sarı bir lale buketi verin. Sarı aynı zamanda dostluğun rengidir, bu da onu sadece çiçek hediyesi olarak harika kılar.

Beyaz Lale Anlamı

Beyaz Lale Anlamı

Beyaz Lale Anlamı: Beyaz laleler, bir özür buketi için toplanacak çiçeklerdir. Üzgün ​​olduğunuzu söylemeniz gerekirse, beyaz çiçekler ve belki bir hediye çikolata değerli bir jesttir.

Pembe lale Anlamı

Pembe lale Anlamı

Pembe lale Anlamı: Pembe laleler mutluluğu ve güveni ifade eder. Bu, bir arkadaşını yeni bir iş veya terfi için tebrik ederken onları çok iyi bir seçim haline getirir. Onları işteki ilk gün sürpriz olarak ofisine göndermelerini sağlayın.

Mor Lale Anlamı

Mor Lale Anlamı

Mor Lale Anlamı: Mor lale Onun kraliçeniz olduğunu bilmesini istiyorsanız, bir mor lale aranjmanı seçin. Mor, uzun zamandır kraliyet ailelerinin rengi olarak kullanılmıştır. Mor, sevilen birinin başarılarına olan hayranlığını ifade etmek için de kullanılabilir.

Çok Renkli Lale Anlamı

Çok Renkli Lale Anlamı

Çok Renkli Lale Anlamı: Çok renkli laleler, özel birine bir mesaj ifade etmek için de kullanılabilir. Çizgili lalelerin, lekeli, çok renkli yaprakları olan laleler gibi bir sevgilinin güzel gözlerini sembolize ettiği söylenir. Çiçeğin içindeki karanlık tabanın tutkuyu sembolize ettiği söyleniyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.