Beyaz Gül

28.11.2020
Beyaz Gül

Beyaz güller, farklı renkteki güllerle buket haline getirildiğinde de birçok özel anlama sahip hale geliyor. Tarih boyunca kadınların en çok hoşuna giden güllerden bir tanesi olan beyaz güller, rengi ile de ilgi çekici bir hal alıyor. Sizler de özel günlerde tercihinizi bu gülden yana yapabilir ve taleplerinize yanıt bulabilirsiniz. Sevgililer günü ile birlikte yılbaşı ya da doğum günü gibi günlerde de partnerlerinizi bu güller ile birlikte mutlu edebilirsiniz.

Tomurcuk Beyaz Gül

Tek bir tomurcuk beyaz gül “Seni seviyorum” demektir. Tomurcuk tek gül kendinden geçmiş güzelliği simgeliyor. Dikensiz tomurguk beyaz gül alıcıya ilk görüşten beri aşık olunduğunun ifadesidir. Tomurcuk beyaz gül “Seni Seviyorum” demenin en popüler yoludur.

Tek Beyaz Gül

Beyaz renk, saflığı ve temiz duyguları ifade etmektedir. Tek beyaz gül de, duyguların en saf ve en temiz göstergesi olmuştur. El değmemiş güzellik her zaman beyaz gülün anlamı olmuştur.

Beyaz Gül Demeti

Beyaz rengin vermiş olduğu temizlik ve saflık hissi, beyaz gülün sahibine de yansıyor. Masumiyet, temiz duygular, saflık ve mütevazilik sevgilinizin kendisine aşık eden özellikleri ise, beyaz güllerden oluşan bir buket çiçekle ona büyük aşkınızı anlatabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.